O firmie

Nasza firma prowadzi dzialalność Poligraficzno-Reklamową nieprzerwanie od 1989 roku. Od tego czasu rynek reklamowy w Polsce znacznie się zmieniłi i rozwinął a wraz z nim oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Dlatego stale udoskonalamy i wprowadzamy nowoczesne technologie w celu zwiększenia efektywność naszych usług
 

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

   

            

Reklama wizualna jest jednym z głównych zakresów naszej Ploter laserowy CO2działalności. Jest to niezbędny rodzaj reklamy dla każdej firmy, zarówno nowej jak i długo znajdującej się na rynku. Reklama wizualna służy informacji oraz jest elementem przyciągającym klienta.

Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami naszych kontrahentów. Wykonujemy wydruki reklamowe na wszystkich dostępnych podłożach. Wydruki wielkoformatowe realizujemy na maszynach renomowanych firm (Mimaki oraz Mutoh). 

                                           

Pracujemy wyłącznie na oryginalnych mediach do druk a dzięki systematycznej kalibracji urządzeń oraz korzystaniu z profili kolorystycznych uzyskujemy wysokiej klasy wydruki reklamowe z zachowaniem wiernego odwzorowania barw i szczegółów.

 Wszystkie znaki firmowe i towarowe użyte na tej stronie stanowią własność ich prawowitych

właścicieli i zostały użyte wyłącznie dla celów prezentacji efektów 3D.

Telefon: 508 38 66 33
Email: aukcje@e-poligrafia.pl